logo
 • אודות
 • סרטוני הדרכה
 • המומלצים שלנו
 • כלים
 • צור קשר

תוכנית אפיליאציה

תנאי השימוש הבאים תקפים לגבי השתתפות בתוכנית אפיליאציה המוצעת על ידי דיגיפארם או כל אחד מהגופים המסונפים. תוכנית האפיליאציה (התוכנית) מאפשרת לך (האפיליאייטור) לקדם את שירותי דיגיפארם ולקבל עמלות כפי שהן ייקבעו בהסכם תנאי השימוש הבא. תנאי השימוש מאגדים על ידי סימוכין את מדיניות השימוש המוסכם ואת מדיניות הפרטיות.

 1. השתתפות בתוכנית האפיליאציה

  כדי להצטרף לתוכנית השותפות של דיגיפארם:
  שלב 1#: ראשית, התחבר/י לפלטפורמת דיגיפארם עם פרטיך האישיים. כדי להצטרף לתוכנית השותפות שלנו, לחצ/י על כפתור "הפוך לאפיליאייטור" בכותרת התחתית.
  שלב 2#: לחצ/י על "הגש בקשת הצטרפות לתוכנית האפיליאציה " ומלא/י את הטופס כדי להשלים את פרופיל האפיליאייטור שלך.
  שלב 3#: כאשר (ורק אם) פרופיל האפיליאייטור שלך מאושר, תוכל/י לגשת לפאנל האפיליאייטור שלך על ידי לחיצה על "תפריט אפיליאציה ". (בסרגל הצדדי)
 2. תחומי האחריות שלך

  כאפיליאייטור דיגיפארם, את/ה מסכימ/ה לכך ש:
  • את/ה אחראי/ת לספק לנו מידע משתמש מדויק ומלא ולשמור על מידע זה מעודכן. מידע כזה כולל, אבל לא מוגבל ל: פרטי איש קשר, כל כתובות URL של אתרים בהם דיגיפארם מקודמת, פרקטיקות ואמצעי קידום, פרטי תשלום וכל פרט אחר שנצטרך. אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות לבקש מידע נוסף הנוגע לכל האתרים שבהם את/ה מקדמ/ת את דיגיפארם ואת פרקטיקות הקידום שאת/ה משתמש/ת בהן. כישלון בסיפוק מידע מדויק עלול להוביל להרחקה מהתוכנית, השעיה או סגירת חשבון האפיליאייטור שלך ו- ויתור על כל עמלה.

  • עלייך לפעול בהגינות כדי לפנות ללקוחות ביחסים טובים. לקוחות ביחסים טובים הם/ן בעלי/ות חשבון דיגיפארם שסיפקו מידע איש קשר תקין, לא מסומנים עקב סיכון לרמאות, בעלי/ות משתמשים פעילים לפי תנאי השירות של דיגיפארם ומשתמשים בחשבונם בצורה אקטיבית. שימוש אקטיבי במשתמש נקבע לפי שיקול דעתנו בלבד ויכול להיות מבוסס על התנאים הבאים: הלקוח המופנה החזיק חשבון פעיל עם שרת שרץ על פלטפורמת דיגיפארם והמשתמש לא ביטל את מנוי החשבון או שפעל בייצור מהיר.

  • עלייך לא לנקוט בצעדים או להמליץ המלצות למופנים שלך שכתוצאה מהן ייגרם אובדן הכנסה פוטנציאלי לדיגיפארם.

  • עלייך לא להשתתף בתוכניות מתומרצות ואתרי הזדמנויות עסקיות, על ידי שימוש בפרקטיקות שיווק שעלולות להיות לא מוסריות או שעלולות למשוך לקוחות, בצורה לא הגונה.

  • עליך/עלייך לא להשתמש בשם המופנים שלך או לעודד את המופנים שלך להשתמש בחשבונות הדיגיפארם שלהם בשום חומר בעל זכויות יוצרים או חומר צד שלישי ללא האישורים המתאימים.

  • עלייך לא להעתיק, לשנות או לערוך שינויים בשום סמל, כפתור, שלטים, גרפיקות, קבצים או תוכן שמוכל בקישורי דיגיפארם כולל, אך לא מוגבל, להסרה או שינוי של הודעות זכויות יוצרים, מבלי אישור כתוב מראש על ידינו.

  • עלייך לא להשתמש בטכניקות בניית קישורים של קידום אתרים במנועי חיפוש או דואר זבל כדי לייצר עוד הפניות לדיגיפארם.

  • את/ה מסכימ/ה לא להפר שום חוק שבתוקף.

  • עלייך להישאר נאמנ/ה לדיגיפארם ולא להשתמש באופן לא ראוי באמון שלה בך ולא להזיק למוניטין שלה.

  • את/ה מחויב/ת לשתף לגבי מערכת היחסים שלך עם דיגיפארם באתר שלך.

  • אם אנחנו מגלים דפוס בפרקטיקות האפיליאציה שלך שלפי דעתנו הסבירה מפירה כל היבט שהוא של תנאי השירות, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להשעות או לסגור את חשבון האפיליאייטור שלך ולבטל כל תשלומי עמלות המגיעים לך.

 3. פרסום האפיליאציה

  כאשר את/ה מפרסמ/ת את שירותנו, עליך להשתמש רק בתוכן קידומי שמאושר על ידי דיגיפארם. תכנים מאושרים הם רק אלה שאנחנו מספקים ב"אזור האפיליאייטור" שלך או אלה שנציג דיגיפארם מאשר בכתב. תכנים מאושרים יכולים להכיל את הסמלים המסחריים, סימני השירות ו/או לוגואים להצגה של דיגיפארם באתר האפיליאציה שלך וסלוגנים. אנחנו מעניקים לך בזאת רישיון מוגבל, לא בלעדי, לא ניתן להעברה, לגשת ולהוריד חומר קידומי שכזה להצגה באתר שלך למטרה היחידה של קידום אתרים שבבעלות, הפעלה או שליטה של דיגיפארם. על ידי שימוש בחומר שיווקי שכזה, את/ה מסכימ/ה לעבוד איתנו כדי להקים ולשמר חומר שיווקי מאושר.

  בעת סגירת חשבון האפיליאציה שלך, הרישיון המוגבל והלא בלעדי שלך לגשת ולהוריד חומר שיווקי של דיגיפארם יבוטל אוטומטית.

  דרכים לא הולמות לפרסום כוללות, אך לא מוגבלות ל:

  • שימוש בכל שיטה לא חוקית של פרסום או של דואר זבל, לדוגמה מיילים שלא הוזמנו, שיבוץ לא מאושר של קישור בפורומים, קבוצות חדשות, לוחות מודעות, וכו'...
  • להציע תשלום עבור שימוש במילות מפתח ומשפטים אשר מכילים את הסימן המסחרי "דיגיפארם", או וריאציות או איות לא נכון של הסימן המסחרי במסעות פרסום של תשלום לפי לחיצה או עלות לחשיפה במנועי חיפוש (גוגל, יאהו, MSN, Ask, בינג או אחרים) ללא אישור מראש שלנו. את/ה לא מורשה להשתמש באתר/י דיגיפארם בתצוגת URL בפרסומות תשלום לפי לחיצה ולהשתמש בקישורים ישירים או הפניה מחדש לאתר/י דיגיפארם ללא אישור מראש שלנו.
  • שימוש בתוכן לא מקורי המפר זכויות מסחריות כדי לקדם את דיגיפארם.
  • שימוש בתעבורה שנוצרה בתשלום עבור קריאה, תשלום עבור לחיצה, החלפת שלטים, החלפת לחיצות, פרסום בצורת תשלום עבור צפייה, חלונות קופצים/תחתיים, או שיטות דומות.
  • מתן החזרים כספיים, פרסים או כל סוג של תמריץ כדי להשיג מכירה ללא אישור מראש שלנו.
  • הצעת שיטות לחיסכון כספי, הכוללות קופונ/ים, ואוצ'ר/ים, קודים להנחה או הצעות ערך מוסף ללא אישור מראש שלנו.
  • שימוש בחומר שיווקי ופרסומי, סימן מסחרי או שם שלנו בדרך שמשפיעה לרעה על התדמית שלנו.
  • שימוש ב – iframes או כל טכניקה או טכנולוגיה ששמה את עוגיות מעקב האפיליאציה שלך בכל דרך שהיא אינה לחיצה ממשית.
  • שימוש בטכניקת או טכנולוגיית מיסוך קישורים במטרה לקדם את דיגיפארם באתרים ו/או רשתות שלא רשומות באופן מפורש בפרופיל האפיליאציה שלך והסתרה של אותו מקור התעבורה.
  • על האתר/ים שלך לא להכיל חומר בוטה, גס, לא חוקי או פורנוגרפי או כל חומר אחר אשר מוגדר בתור מעורר התנגדות. זה כולל, אבל לא מוגבל לגזענות, שנאה, פורנוגרפיה, חומרים שטניים, סימן מסרחי וחומר בעל זכויות יוצרים, כל חומר המיועד למבוגרים, וכו'... הסימון של כל חומר כזה מבוצע לפי דעתנו הסבירה.
  • שמ/ות התחום, שם החברה, לוגו, סימן מסחרי, מוצר/ים, פרוייקט/ים, שירות/ים לא יכולים להכיל מילות מפתח או משפטים המכילים את הסימן המסחרי "דיגיפארם" או כל וריאציה או איות לא נכון שדומים בצורה מבלבלת לסימן המסחרי, השם, הלוגו, או של שם התחום של דיגיפארם ללא אישורנו מראש.

  שמ/ות התחום, שם החברה, לוגו, סימן מסחרי, המוצר/ים שלך, פרוייקט/ים, שירות/ים, לא יכולים להכיל מילות מפתח ומשפטים שמכילים או דומים בצורה מבלבלת לסימנים מסחריים, שמות, לוגואים, או שמות תחומים של גופים מצד שלישי, אלא אם כן קיבלת אישור מתאים על ידי בעל הסימן המסחרי.

 4. עוגיות מעקב אפיליאציה

  אנחנו מבצעים מעקב מכירות אוטומטי באמצעות שימוש בעוגיות. העוגיות מוצבות בדפדפן של המשתמש שלוחץ על קישור האפיליאציה כדי להגיע לאתר שלנו. כל עוגייה מאוחסנת למשך 30 ימים. אם קיימות עוגיות קודמות בדפדפן של אותו משתמש העוגיות החדשות יבטלו אותן. דיגיפארם לא אחראית על עוגיות שנמחקו באופן מכוון על ידי משתמשים. העוגייה תפעל רק על לקוחות חדשים.

 5. עמלות אפיליאציה

  אנחנו נשלם לך עמלה עבור כל מכירה תקפה שתפנה לדיגיפארם. עבור מכירה תקפה נכונים כל הבאים:

  • המכירה בוצעה כתוצאה ממאמצי הפניה אקטיביים שלך. אנחנו קובעים זאת אם כל הבאים מתקיימים:
   • בשעת ההזמנה ללקוח הייתה עוגייה אקטיבית שמעידה עליך בתור האפיליאייטור האחרון שהפנה אותו לאתרנו, בהנחה שהלקוח לא הגיע לאתר שלנו דרך מנוע חיפוש עם שרשרת חיפוש שלא מכילה את השם דיגיפארם.
  • חשבון האפיליאייטור שלך חייב להיות פעיל בעת המכירה. לא תינתן עמלה עבור מכירות שבוצעו לפני שנרשמת לתוכנית האפיליאציה שלנו.
  • הלקוח שהפנית לא השתמש בשירותינו בעבר ולא נרשם לחשבון אפיליאציה איתנו לפני כן.
  • המכירה היא עבור כל אחד משירותינו הדיגיטליים שמסופקים על ידי פלטפורמת דיגיפארם.
  • מכירה בוצעה ב-100% באופן דיגיטלי, אונליין ובאשראי בלבד. במידה והלקוח פנה אל שירות הלקוחות וביקש לשלם בכל דרך אחרת שאינה כרטיס אשראי דרך המערכת - המכירה אינה תזכה את האפיליאייטור בעמלה.
  • אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסמן כל מכירה בתור לא תקפה לפי שיקול דעתנו, מבלי לספק כל הסבר או צידוק לכך.

  תעריף עמלות אפיליאציה

  התעריף ייקבע בהתבסס על המוצרים והשירותים שמשתמשים קנו דרך קישור האפיליאציה שלך:

  • קורס קידום אתרים – 25% מהמכירות.
  • תוכן איכותי בכל השפות – 10% מהמכירות.
  • קישורים ישראליים ובינלאומיים מבית עשהאל – 10% מהמכירות.
  • קישורי אתרי חדשות – 5%.
  • מחקר מילות מפתח – 25% מהמכירות.

  עבור לקוח חדש שהוחתם לדיגיפארם עם קישור אפיליאציה , האפיליאייטור יקבל עמלה (כפי שצוין למעלה) עבור כל מוצר ושירות שהלקוח קנה למשך שנה, בלי חשיבות אם הלקוח השתמש בקישור האפיליאציה בשביל הרכישה הספציפית או לא.

  במקרה של לקוח שכבר היה רשום במערכת, האפיליאייטור יקבל עמלה (כפי שצוין למעלה) רק אם הלקוח השתמש בקישור האפיליאציה כדי לרכוש מוצרים ושירותים.

  ניתם להמיר את העמלה שלך לקרדיט דיגיפארם (להשתמש בה רק למוצרי ושירותי דיגיפארם) ולהרוויח תוספת של 20% מהעמלה שמגיעה לך. למשל, אם תעריף העמלה שקיבלת הינו 1,000 ₪ , יש בבעלותך 1,200 ₪ בקרדיט לשימוש בדיגיפארם.

 6. תשלומי עמלות

  דיגיפארם ישלמו עבור כל עמלות האפיליאייטור בהתבסס על המבנה ובמטבע השקל החדש אלא אם כן הסכם מותאם אישית קיים בכתב.

  בתחילת כל חודש, תהיה/י רשאי/ת למשוך את העמלות המאושרות שלך מהחודש הקודם לו או מלפני כן.

  אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות להאריך את תקופת ההחזקה כפי שמוגדרת בתנאי השימוש וללא הודעה מוקדמת לכל משך זמן שנדרש במידה סבירה כדי לוודא את תוקפה של המכירה.

  הינך האחראי/ת הבלעדי/ת על שמירת כל המידע עדכני, כולל כתובות דואר ודואר אלקטרוני, שמות, פרטי תשלום, וכל מידע אישי אחר שישפיע על היכולת שלנו לעבד תשלום עמלה.

  אנו רשאים להקפיא את תשלום העמלות שלך בכל רגע נתון ולכל פרק זמן, אם אנו חושדים בפעילות רמאית או פעילות לא הולמת אחרת או הפרה אפשרית של הסכם זה על ידך או על ידי כל לקוח שתפנה.

  אנו שומרים את הזכות לנכות מהעמלות הנוכחיות או העתידיות כל עמלה שמשולמת עבור מכירות שהן שקריות, תמוהות, או מבוטלות. באם לא קיים חיוב עבור עמלות נוכחיות או עתידיות, אנחנו נשלח לך חשבון עבור היתרה של רכישה שהוחזרה כספית בעת סיום התוכנית או סגירת החשבון של הלקוח המופנה.

 7. חשבוניות

  כדי לקבל את התשלום המגיע לך, עלייך לבצע בקשת משיכה ולצרף חשבונית. לא תוכל/י לקבל תשלום ללא החשבונית. אחרי שהבקשה והחשבונית נשלחו ואושרו, דיגיפארם תשלח לך את התשלום ואת הסימוכין לתשלום.

 8. מערכת היחסים של הצדדים

  גם דיגיפארם וגם האפיליאייטור מסכימים שהם נכנסים להסכם זה בתור קבלניים עצמאיים, ושום דבר בהסכם זה לא יוצר שום שותפות, יוזמה משותפת, זיכיון סוכנות, נציג מכירות, או יחסי העסקה ביניהם. לאפיליאייטור אין סמכות להציע או להסכים לשום הצעות או ייצוגים בשם דיגיפארם. האפיליאייטור לא יכול להצהיר שום הצהרה, בין אם באתר האפיליאייטור או אחרת, שסותרת בצורה סבירה שום דבר בסעיף זה.

 9. סגירת חשבון

  את/ה רשאי/ת לסגור את חשבון האפיליאציה שלך בכל רגע על ידי יצירת קשר איתנו. אנחנו נשלח לך אישור כתוב שהחשבון שלך נסגר.

  דיגיפארם יכולה לסגור חשבון אפיליאציה באופן מידי ללא התראה מוקדמת או הסבר.

  ברגע שחשבון אפיליאציה נסגר, אנחנו לא יכולים יותר לבצע מעקב מכירות שמשויך לאותו/ה אפיליאייטור ואת/ה לא תהיה/תהיי זכאי/ת לשום עמלות אפיליאציה עתידיות. כל עמלה שיש לפרוע ברגע הסגירה תשולם לאפיליאייטור לפי הקריטריונים של התשלום. שום תשלום עבור עמלות שיש לפרוע לא יבוצע אם אנחנו סוגרים את המשתמש שלך עקב הפרה של תנאי שירות אלה.

 10. הגבלת אחריות

  את/ה מסכימ/ה, שעד להיקף המקסימלי המותר על ידי החוק התקף, את/ה לא בשום פנים ואופן, כולל, אבל לא מוגבל, לרשלנות, מטיל/ה אחריות עלינו או על מעניקי הרישיונות שלנו, סוכנינו, עובדינו, מנהלינו, פקידינו ו/או מוכרים מצד שלישי עבור כל נזקים לא ישירים, מקריים, מיוחדים, תוצאתיים, או הנובעים מענישה כלשהם כולל, אך לא מוגבל, לנזקים של אובדן רווחים, חיסכון בעלויות, הכנסות, עסקים, מידע או שימוש, או כל הפסד כספי על ידך או על ידי גורם שלישי. את/ה מסכימ/ה שוויתור על הגבלות תקף גם בפועל וגם בחוזה או בדיני נזיקין או כל הנחה משפטית ותקף גם אם יועץ לנו לגבי האפשרות של נזקים כאלה. בשום אירוע לא מוטלת עלינו האחריות בנוגע לכל הפרות, השתמטויות, או טענות של אחריות תחת הסכם זה או תחת כל מסמך אחר. חלק מתחומי השיפוט לא מאפשרים הגבלה או הדרה של אחריות עבור נזקים מקריים או תוצאתיים. את/ה מסכימ/ה שבתחומי שיפוט אלה, האחריות שלנו מוגבלת להיקף המותר בחוק.

  תנאי זה יישאר תקף גם לאחר הפסקת ההסכם.

  • באופן מידי ללא התראה מוקדמת או הסבר.

  ברגע שחשבון אפיליאציה נסגר, אנחנו לא נבצע יותר מעקב מכירות שמשויך לחשבון האפיליאציה ואת/ה לא תהיה/תהיי זכאי/ת לשום עמלות אפיליאציה עתידיות. כל עמלה שיש לפרוע ברגע הסגירה תשולם לאפיליאייטור לפי הקריטריונים של התשלום. שום תשלום עבור עמלות שיש לפרוע לא יבוצע אם אנחנו סוגרים את המשתמש שלך עקב הפרה של תנאי שירות אלה.

 11. החוק החל

  כל סכסוך, מחלוקת, או טענה שיעלו תחת הסכם זה ייפתרו בהתאם לחקיקה בתחום השיפוט של ישראל.

 12. שינויים לתנאי תוכנית השותפים

  אנחנו רשאים לשנות הסכם זה וכל מדיניות או תנאים המאוגדים על ידי סימוכין בכל זמן. התיקונים ו/או תוספות של ההסכם ייכנסו לתוקף באופן מידי בעת פרסום באתר של דיגיפארם. תנאי השירות הנוכחיים תמיד פנויים לקריאה באתר של דיגיפארם. רק איש מורשה של דיגיפארם רשאי לשנות תנאי שירות אלה. שום נציג, או אדם המועסק על ידי או תחת חוזה עם, דיגיפארם הינו בעל סמכות לשנות תנאי שירות אלה בשום צורה שהיא. שום הסבר או מידע מילוליים אשר ניתנים על ידי שום צד ישנו את הפרשנות של תנאי שירות אלה.